ثبت نام اینترنتی کارت هواداری
 

 
آرشیو اخبار
انصاری فرد و لک به اردوی تراکتورسازان اضافه شدند .
کریم انصاری فرد و حامد لک دو ملی پوش تیم تراکتورسازی تبریز که در اردوی تیم ملی حضور داشتند بعد از توافقات انجام شده بامداد امروز وارد شهر جده شدند ، این دو بازیکن بعد از ورود به هتل محل اقامت تیم به استراحت پرداختند تا برای بازی امروز مشکلی نداشته باشند. تراکتورسازان عصر امروز ساعت 17:15 به وقت محلی هتل ماریوت شهر جده را به مقصد استادیوم سلطان عبدالعزیز مکه ترک می کند . تراکتورسازان ساعت 16:30 آخرین جلسه فنی خود را قبل از رویارویی با تیم الاتحاد عربستان در این هتل برگزار خواهد نمود .
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/26
 
دومین گزارش تصویری از تمرین تراکتورسازان در جده
دومین گزارش تصویری تمرین تراکتورسازان در شهر جده بر روی سایت رسمی قرار گرفت برای مشاهده تصاویر به ادامه مطلب مراجعه نمایید
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/26
 
تمرین تراکتورسازان در جده برگزار شد . + تصاویر
تیم تراکتورسازی تبریز از ساعت 19:30 به وقت محلی جده در استادیوم اختصاصی الاتحاد عربستان در این شهر آخرین جلسه تمرینی خود را قبل از رویارویی با این تیم برگزار کرد ، تراکتورسازان آخرین برنامه های تمرینی خود را زیر نظر سرمربی تیم و دستیارانش برگزار کردند ، این تمرین با حضور رسانه های عربستانی برگزار شد و آنها پس از اعلام شدن بسته بودن تمرین محل تمرین تیم را ترک کردند . دو بازیکن ملی پوش تراکتورسازی نیز از تهران به سمت دوبی حرکت کردند و طبق برنامه ساعت 3:20 وارد شهر جده می شوند .


تصاویر در ادامه مطلب
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/26
 
آخرین تمرین قبل از رویارویی با الاتحاد عربستان
تیم تراکتورسازی تبریز که در هتل ماریوت شهر جده اردوی پیش از بازی خود مقابل الاتحاد را برگزار کرده است امروز آخرین تمرین خود را قبل از رویارویی با این تیم برگزار می کند ، قرار بود عصر امروز تراکتورسازان در زمین اصلی بازی تمرین خود را برگزار نمایند ولی با توجه به فاصله زیاد شهر جده با استادیوم محل برگزاری بازی در شهر مکه و برای جلوگیری از خستگی بازیکنان مسئولین تیم تصمیم گرفتند آخرین تمرین خود را در شهر جده برگزار کنند این تمرین ساعت 19:45  به وقت محلی در شهر جده برگزار می گردد .
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/25
 
خبر خوش برای هواداران/ انصاری فرد و لک به اردوی تیم در جده اضافه می شوند .
طبق آخرین پیگیری های مسئولین تیم از شهر جده ملی پوشان تراکتورسازی که برای حضور در اردوی تیم ملی در تهران به سر می بردند با پرواز ساعت 10:40 تهران دبی راهی دبی شوند و از آنجا عازم شهر جده گردند ، مسئولین تیم که اقدامات خود را برای حضور این بازیکنان در این بازی انجام داده بودند بالاخره دقایقی پیش جواب نهایی را از فدراسیون دریافت کردند که این بازیکنان را در این بازی در اختیار داشته باشند ، بلافاصله پس از اخذ مجوز از فدراسیون بلیط آنها تهیه شد تا هرچه سریعتر به اردوی تیم در شهر جده اضافه شوند . این بازیکنان با نظر سرمربی تیم می توانند در بازی فردا برای تراکتورسازان بازی کنند .
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/25
 
تراکتور با پیراهن اصلی مقابل الاتحاد عربستان
در جلسه هماهنگی قبل از بازی که دقایقی پیش در هتل ماریوت شهر جده برگزار شد مقرر گردید تیم تراکتورسازی تبریز با پیراهن های اصلی خود به مصاف تیم الاتحاد برود بر همین اساس تراکتورسازان فردا یکدست قرمز می پوشد ، الاتحادی ها هم با پیراهن های زرد و مشکی خود بازی خواهند کرد . تراکتورسازی فردا از ساعت 20:30 به وقت جده و 22 به وقت ایران در استادیوم سلطان عبدالعزیز مکه به مصاف تیم الاتحاد این کشور می رود .
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/25
 
تونی : فردا در یک روز بزرگ مقابل یک تیم بزرگ بازی می کنیم / اسدی : تیم ما تمرکز خوبی برای این بازی دارد
تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص دیدار فردای تیم تراکتورسازی تبریز مقابل الاتحاد عریبستان در نشست خبری پیش از این بازی گفت : خوشحالم دوباره به جده آمده ام چراکه مدتی در همین تیم الاتحاد و در شهر جده بوده ام و حس خوبی داشتم وقتی دوباره به این شهر آمدم .
تونی در خصوص تیم الاتحاد گفت : من وقتی قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا را دیدم و گروه بندی مسابقات را فهمیدم پی بردم در گروه سختی حضور داریم و الاتحاد یکی از بهترین تیم های گروه است چرا که سابقه این تیم نشان گر همه چیز است ولی ما تمام تلاش خود را می کنیم تا فردا بتوانیم با ارایه یک بازی خوب نتیجه لازم را کسب کنیم

بقیه متن و تصاویر در ادامه مطلب
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/24
 
تراکتورسازان وارد شهر جده شدند . + تصاویر
تیم تراکتورسازی تبریز که پس از بازی با استقلال تهران به تبریز بازگشته بود پس از یک برنامه تمرینی ساعت 5:30 صبح امروز تبریز را به مقصد استانبول ترک کرد تراکتورسازان سپس از استانبول راهی شهر جده کشور عربستان سعودی شدند ، کاروان تیم متشکل از بازیکنان ، کادر فنی و اجرایی تیم با استقبال مسئولین تیم الاتحاد وارد شهر جده شدند و در هتل ماریوت این شهر مستقر شدند ، با توجه به تاخیر در ورود تیم به هتل محل اقامت برنامه تمرینی امروز تراکتورسازان لغو شد و بنابه تصمیم سرمربی تیم بازیکنان راهی استخر شدند. تراکتورسازان فردا یک برنامه تمرینی در شهر جده برگزار می کنند تا آماده رویارویی با تیم الاتحاد عربستان گردند .تصاویر در ادامه مطلب
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/23
 
پیام تبریک مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به باشگاه فولاد
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای به باشگاه فولاد خوزستان قهرمانی این تیم را در مسابقات لیگ برتر جام سیزدهم تبریک گفت . نظمی در این نامه کسب سهمیه مسابقات جام قهرمانان باشگاه های آسیا را خدمت هواداران فهیم این تیم ، کادر فنی و اجرایی تیم فولاد تبریک گفت .
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/23
 
پیام تبریک نظمی به باشگاه های پدیده شاندیز و نفت مسجد سلیمان
نظمی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز در نامه هایی جداگانه صعود مستقیم تیم های پدیده شاندیز مشهد و نفت مسجد سلیمان را به مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس تبریک گفت . مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی امروز با ارسال نامه به باشگاه های پدیده ونفت موفقیت این تیم ها را در مسابقات لیگ دسته اول کشور . صعود مستقیم به لیگ برتر را محضر هواداران ، بازیکنان و کادرفنی این تیم تبریک گفت .
تاریخ بروز رسانی : 1393/01/23
 
  
12345678910...
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی تبریز میباشد.
Design & Powerd By: www.azarfakhim.com           Hosted by : www.programinghost.com