25
علیرضا رمضانی هافبک میانی
ملیت: ایرانی
سن: 23 سال
قد: 171
وزن: 68
بیوگرافیاو فوتبال خود را از ۱۸ سالگی در تیمی از شهر خود به نام ابهررود آغاز کرد که در لیگ استانی زنجان بازی می‌کرد.

او سپس به تیم ستارگان پایتخت در لیگ دوم استانی تهران پیوست. سپس برای خدمت سربازی در سال ۲۰۱۱ به تیم مقاوت تهران رفت و سه فصل در آنجا بازی کرد.

در زمستان ۲۰۱۳ علیرضا به باشگاه فوتبال نفت و گاز گچساران پیوست و اولین بازی خود برای این تیم را در فصل ۱۴–۲۰۱۳ انجام داد.

او پس از نیم فصل بازی کردن در تیم نفت و گاز گچساران در تابستان ۲۰۱۴ به باشگاه فوتبال استقلال تهران پیوست. او در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۳ به طور رسمی و با قراردادی سه ساله به این باشگاه ملحق شد.

وی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران ۹۴–۱۳۹۳ مقابل باشگاه فوتبال فولاد نوین خوزستان به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در دقیقه ۱۰۸ توانست با گل‌زنی خود موجب صعود استقلال تهران شود.

رمضانی در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۴–۱۳۹۳ در بازی مقابل صبای قم در دقیقه ۵۸ به‌جای میلاد فخرالدینی وارد زمین شد و در دقیقه ۶۸ با مصدومیت جدی مواجه شد و جای خود را به پژمان نوری داد. چند روز بعد اعلام شد رباط صلیبی و مینیسک داخلی پای چپ او دچار آسیب دیدگی شده است. این مصدومیت موجب شد تا رمضانی نتواند تا پایان فصل به میادین برگردد.

وی در فصل جاری به تیم تراکتورسازی پیوست.

سابقه ملی

تیم ملی جوانان

وی در بین سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ عضو تیم ملی فوتبال جوانان ایران بود و طی این مدت ۱۳ بازی نیز برای این تیم انجام داد؛ و دو گل برای تیم ملی نوجوانان به ثمر رساند.

تیم ملی امید

وی بعد از مسابقات آسیایی ۲۰۱۴ توسط نلو وینگادا برای مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ به تیم ملی فوتبال امید ایران دعوت شد.

زندگی ورزشی
باشگاه: تراکتورسازی تبریز
پیوستن به باشگاه: 1395/04/01
تیم باشگاهی سال حضور گل زده
افتخارات
افتخارات فردی:
افتخارات تیمی:
بازیکنان تراکتورسازی
LiveZilla Live Chat Software