دیدار مدیرعامل باشگاه‌تراکتور‌سازی با مدیرکل آموزش‌و‌پرورش‌استان

سه شنبه - ۱۵ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : 921
جعفر‌ پاشایی با حضور در باشگاه تراکتورسازی با دکتراسدی دیدار و گفتگو کرد‌

به گزارش‌ تراکتورکلاب، جعفر پاشایی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان آذربایجان شرقی،  پیش‌از‌ظهر امروز به همراه تعدادی از معاونین با حضور در باشگاه تراکتورسازی با دکتر اسدی  و جمعی از مدیران باشگاه دیدار کرد.

طی این دیدار ضمن تاکید بر نقش باشگاه تراکتورسازی در نشاط اجتماعیِ جامعه دانش‌آموزی استان، درخصوص راه‌های توسعه و پیشبرد امور فرهنگی و اجتماعی و اجرای برنامه‌های مشترک، بحث و تبادل نظر شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز  طی این‌ جلسه، با اشاره به آمادگی کامل باشگاه جهت همکاری و مشارکت در برنامه ‌های اداره‌کل‌آموزش‌وپرورش استان، بیان داشت: توجه به بُعد اجتماعی و فرهنگی، یکی از خط‌مشی‌ها و هدف‌گذاری‌های مالک و هیات‌مدیره باشگاه در دوره جدید مدیریت است و از این رو برای اولین بار در ساختار اجرایی باشگاه معاونت فرهنگی براساس معیار‌های مشخص و حرفه‌ای اقدام به تدوین برنامه‌ها مطابق با سیاستگذاری‌های هیات‌مدیره کرده است .

دکتر اسدی، دانش‌آموزان و معلمان را یکی از رکن‌های مهم جامعه هواداری باشگاه تراکتور قلمداد کرد و افزود: نکات مشترک قابل توجهی در خط‌مشی‌های دو مجموعه وجود دارد که می‌توان با همکاری و مشارکت پایدار اهداف مدنظر را محقق کرد.

پاشایی نیز در این جلسه با قابل تقدیر خواندن موضع و نگرش باشگاه تراکتورسازی درخصوص توجه به مباحث فرهنگی و اجتماعی، همراهی این باشگاه در امر پیشبرد برنامه‌های اجتماعی آموزش و پرورش را عاملی کارآمد و موثر عنوان کرد‌.

شایان ذکر است در پایان این جلسه، طرفین برای همکاری و تداوم جلسات همفکری توافق کردند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/Cs8pxW

آخرین اخبار

سرخ‌پوشان دقایقی پیش برای برگزاری اردویی به مدت ۱۰ روز راهی شهر کیش شدند.

تمرین امروز تراکتورسازی در سالن سرپوشیده برگزار شد .

تمرین امروز در حالی برگزار شد که مربیان خارجی تیم تمرکز خاصی روی عملکرد بازیکنان جوان داشتند.

LiveZilla Live Chat Software