دیدار مدیرعامل باشگاه‌تراکتور‌سازی با مدیرکل آموزش‌و‌پرورش‌استان

سه شنبه - ۱۵ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : 1043
جعفر‌ پاشایی با حضور در باشگاه تراکتورسازی با دکتراسدی دیدار و گفتگو کرد‌

به گزارش‌ تراکتورکلاب، جعفر پاشایی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان آذربایجان شرقی،  پیش‌از‌ظهر امروز به همراه تعدادی از معاونین با حضور در باشگاه تراکتورسازی با دکتر اسدی  و جمعی از مدیران باشگاه دیدار کرد.

طی این دیدار ضمن تاکید بر نقش باشگاه تراکتورسازی در نشاط اجتماعیِ جامعه دانش‌آموزی استان، درخصوص راه‌های توسعه و پیشبرد امور فرهنگی و اجتماعی و اجرای برنامه‌های مشترک، بحث و تبادل نظر شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز  طی این‌ جلسه، با اشاره به آمادگی کامل باشگاه جهت همکاری و مشارکت در برنامه ‌های اداره‌کل‌آموزش‌وپرورش استان، بیان داشت: توجه به بُعد اجتماعی و فرهنگی، یکی از خط‌مشی‌ها و هدف‌گذاری‌های مالک و هیات‌مدیره باشگاه در دوره جدید مدیریت است و از این رو برای اولین بار در ساختار اجرایی باشگاه معاونت فرهنگی براساس معیار‌های مشخص و حرفه‌ای اقدام به تدوین برنامه‌ها مطابق با سیاستگذاری‌های هیات‌مدیره کرده است .

دکتر اسدی، دانش‌آموزان و معلمان را یکی از رکن‌های مهم جامعه هواداری باشگاه تراکتور قلمداد کرد و افزود: نکات مشترک قابل توجهی در خط‌مشی‌های دو مجموعه وجود دارد که می‌توان با همکاری و مشارکت پایدار اهداف مدنظر را محقق کرد.

پاشایی نیز در این جلسه با قابل تقدیر خواندن موضع و نگرش باشگاه تراکتورسازی درخصوص توجه به مباحث فرهنگی و اجتماعی، همراهی این باشگاه در امر پیشبرد برنامه‌های اجتماعی آموزش و پرورش را عاملی کارآمد و موثر عنوان کرد‌.

شایان ذکر است در پایان این جلسه، طرفین برای همکاری و تداوم جلسات همفکری توافق کردند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/Cs8pxW

آخرین اخبار

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

جرج لیکنز سرمربی تیم تراکتور تیمش را به تعطیلات نوروزی فرستاد‌.

تیم نوجوانان تراکتور با درخشش در مرحله دوم رقابت‌های فوتبال نوجوانان کشور موفق شد به جمع 4 تیم نوجوانان کشور راه یابد.

LiveZilla Live Chat Software