تراکتورسازان صدر جدول را بازپس‌گرفتند

دوشنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۱۹:۳۴
تعداد بازدید : 524
۳ امتیاز خانگی برای حفظ صدرنشینی

 تیم تراکتورسازی موفق شد با پیروزی مقابل نفت اهواز صدر جدول رده‌بندی را همچنان در اختیار داشته باشد. 

 
به گزارش تراکتورکلاب، از سری رقابت‌های لیگ برتر امیدهای کشور از ساعت ۱۳ امروز تیم تراکتورسازی در زمین چمن مصنوعی کمپ اختصاصی باشگاه به مصاف تیم نفت اهواز رفت. 
 
در این دیدار شاگردان جواد شالچی موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک پیروز شده و صدر جدول رده‌بندی را همچنان در اختیار داشته باشند. 
 
آیدین قهرمانی در دقیقه ۱۸ و محمدرضا آزادی در دقیقه ۵۰ گل های تراکتورسازان را با پاس حامد حسین علیزاده به ثمر رساندند و تک گل میهمان نیز در دقیقه ۷۰ به ثمر رسید. 
 
تراکتورسازی با این ۳ امتیاز توانست امتیازات خود را به ۲۱ برساند و صدر جدول رده‌بندی را که فولاد خوزستان با پیروزی روز گذشته از تراکتورسازان گرفته بود را باز پس بگیرد.
 
دکتر علی رضا اسدی مدیرعامل باشگاه به همراه تقوی سرمربی تیم بزرگسالان و جمعی از مدیران باشگاه در ورزشگاه حضور پیدا کرده و این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. 
 
ترکیب تیم تراکتورسازی: 
 
محمدرضا شریف، عرفان سیدی، علی‌رضا جباری، ارسلان دیاری، علی محمدی، حسن فریور، علی نجفی (۹۰ علی ابراهیمیان)، آیدین قهرمانی، حامد حسین علیزاده (۸۵ حسین علیزاده) ، مرتضی علی حسینی (۶۰ سجاد کریم زاده) و محمدرضا آزادی 
 
ترکیب نفت اهواز: 
پوریا نجفی، محمود صالحی، حسین الهایی، امین دادمهر، محمد امین شیرعلی، امید لطیفی، علی رضا قنبری، دانیال موسوی، رضا مروانی، آرین بابا احمدی و مهدی طهماسبی

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/RXmTTb

آخرین اخبار

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

جرج لیکنز سرمربی تیم تراکتور تیمش را به تعطیلات نوروزی فرستاد‌.

تیم نوجوانان تراکتور با درخشش در مرحله دوم رقابت‌های فوتبال نوجوانان کشور موفق شد به جمع 4 تیم نوجوانان کشور راه یابد.

LiveZilla Live Chat Software