خطيبي: درباره كياني يك عده سودجو شيطنت مى كنند

يكشنبه - ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۶:۴۲
تعداد بازدید : 1942
بنده دوست دارم كيانى بماند

رسول خطیبی در گفت‌و‌گو با تراکتورکلاب اظهار داشت: در اينكه كياني براي تراكتور زحمت كشيده شكي نيست و خود بنده نيز دوست دارم كياني در تراكتور بماند.

 

وی افزود: آقاي زنوزي به مهاجري گفته بود به خاطر بزرگ تيم و كاپتان تيم اولين نفر با مهدي كيانى صحبت كنيد و طى صحبت‌هایی كه بین آقاي مهاجري و كياني انجام شده بود، مقرر شد تا كيانى قرارداد خود را تمديد كند ولى بعداً شيطنت هایی صورت گرفت كه باعث اين سوءتفاهمات شد.

 

سرمربی سابق تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از طرف آقای زنوزى به مهدى كيانى زنگ زدم و به مهدى گفتم كه برای تمديد بیاید چون همگی دوست داشتيم و داريم كه مهدي در تراكتور بماند و کيانى در صحبت هایش گفت که دوست دارم بمانم ولى تا تسويه حساب صورت نگیرد من تمديد نميكنم.

 

خطیبی ادامه داد: بنده بخاطر اين كه كيانى در تراكتور بماند عرض كردم كه قرارداد خود را تمدید کند و بعد از تمديد با آقای زنوزى و الياسى صحبت كنيم تا مطالباتت را پرداخت كنند كه كيانى قبول نكرد و فردای آن روز در مصاحبه اى گفت كه رسول خطيبى گفته است که بيا اول از آقاى زنوزى عذرخواهى كن بعد قرادادت را ببند كه چنین چیزی نبوده و صحبتى از عذر خواهى مطرح نشده است.

 

بازیکن اسبق تراکتورسازی گفت: البته اگر خود كيانى بخواهد و مسر باشد فایل صوتی صحبت‌ها موجود است كه نه آقاى زنوزى نه بنده از او نخواستيم كه عذرخواهى كند و اگر فایل صوتی صحبت‌ها را در اختيار مردم بگذاريم آن موقع قضيه متفاوت تَر از قبل خواهد شد و مردم و هواداران متوجه مي‌شوند كه آقايان هر روز چند  حرف متفاوت می‌زنند و خواهند ديد كه برايشان پول از هوادار مهمتر است و نيز اگر بين من و کيانى صحبت بازيكن سالارى مطرح شده براى كل تيم بود نه صرفاً براى كياني. نظر كلى اقاي زنوزي این بود که سالار در مجموعه باشگاه و تيم ديگر وجود ندارد و نخواهد بود.

 

خطیبی ادامه داد: باز هم مي‌گويم چند نفرى كه منافعشان به خطر افتاده شيطنت مي‌كنند اين را هم بگويم كه اقاى الياسى جريمه كيانى را که از مديريت قبل داشته را بخشیده است. الان هم آقاى زنوزى و بنده و آقاى مهاجرى دوست داريم کیانی در تراكتور بماند ولى خود او بايد در این خصوص تصميم بگيرد.

آخرین اخبار

دروازبان اسبق تیم فوتبال تراکتور دار فانی را وداع گفت.

 مسئولان باشگاه تراکتور با حضور در بیمارستان امام رضا تبریز از هوادار متعصب تراکتور عیادت کردند.    به گزارش تراکتورکلاب، قائم‌مقام و مدیران باشگاه تراکتور ظهر امروز در بیمارستان...

 مدیران آکادمی فوتبال باشگاه تراکتور با حضور در کشور ترکیه ضمن مذاکره با مسئولان باشگاه ریزه اسپور ترکیه از امکانات این باشگاه بازدید کردند.   به گزارش تراکتورکلاب، یونس باهنر مدیر آکادمی ...

LiveZilla Live Chat Software