باهنر: الیاسی تراکتورسازی را متحول می‌کند

يكشنبه - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : 1971
فصلی همراه با موفقیت در انتظار سرخ‌پوشان

کاپیتان سابق تراکتورسازی گفت: حضور الیاسی در باشگاه تراکتورسازی می‌تواند شرایط این تیم را دچار تغییرات مثبت کند و این تیم را متحول سازد.
یونس باهنر در گفت‌ و‌گو با تراکتورکلاب، درباره دیدار با عباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: من با آقای الیاسی دوستی ۱۶ ساله دارم و بر اساس آن امروز در باشگاه تراکتورسازی حاضر شدم تا با ایشان دیداری دوستانه داشته باشم.
وی درباره شرایط تراکتورسازی در فصل اخیر گفت: متاسفانه امسال با همه مشکلاتی که وجود داشت، تراکتورسازی نتوانست نتایج مورد انتظار هواداران را کسب کرده و رضایت آن‌ها را جلب کند.
کاپیتان سال‌های نه چندان دور تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من بسیار خوش‌بین هستم که الیاسی با حضور خود می‌تواند شرایط باشگاه را متحول کند و مشکلات این تیم را از میان بردارد.
باهنر افزود: هواداران تراکتورسازی اصلی‌ترین حامیان این تیم هستند و از آن‌ها می‌خواهم پشت تیمشان باشند و این تیم را تنها نگذارند تا تراکتورسازی به روزهای خوب خود بازگردد و به طور حتم آینده خوبی در انتظار این تیم مردمی خواهد بود.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/NLA1ZE

آخرین اخبار

 شرکت هواپیمایی آتا طی سال های اخیر، با نگاه ملی به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران وظیفه خود را ایفا کرده است. همان تیم ملی فوتبال ایران که طی چند دهه به دلیل نبود پروازهای چارتر و تعویض پروازها...

مدیران عامل تراکتورسازی و ذوب آهن تفاهم کردند

LiveZilla Live Chat Software