ابراهیمی: حرف های الیاسی به دل بازیکنان نشست

يكشنبه - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۱۰:۰۹
تعداد بازدید : 1677
او آمده تا به تراکتورسازی کمک کند

مهاجم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد با آرامش و حمایت هواداران این تیم به روزهای اوج خود برگردد.
به گزارش تراکتورکلاب و به نقل از ورزش سه، محمد ابراهیمی درباره شرایط تراکتورسازی در آستانه دیدار با صنعت نفت آبادان بیان کرد: شرایط تیم ما تعریفی ندارد. همه می دانند که نتایج خوبی کسب نکردیم و این موضوع برای خودمان هم آزار دهنده است. واقعا شرمنده هواداران هستیم و باید بتوانیم هرطورشده تیم را از این شرایط خارج کنیم. الان دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم و هرطوری که هست باید بتوانیم دو بازی پایانی لیگ را با برد پشت سر بگذاریم.
وی ادامه داد: امروز بازی سختی با صنعت نفت داریم. تیم های آقا فراز(کمالوند) همیشه فوتبال زیبایی را به نمایش می گذارند و مقابل این دست تیم ها بازی کردن دشوار است. با این حال ما نیز برای شاد کردن هواداران خود باید هرطور شده پیروز شویم. برنامه مان را روی برد گذاشتیم و انشاءالله به هدفی که در این خصوص داریم، دست یابیم.
مهاجم تراکتورسازی با اشاره به تغییرات مدیریتی انجام شده در این تیم خاطرنشان کرد: جا دارد از آقای آجورلو تشکر کنیم که برای تیم زحمات زیادی کشید. برای او آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم آقای الیاسی نیز که به تازگی به مجموعه اضافه شده، بهترین شرایط را برای تراکتورسازی رقم بزند.
ابراهیمی همچنین گفت: دیروز با آقای الیاسی دیدار داشتیم و حرف های ایشان را شنیدیم. من او را مردی باشخصیت و صادق دیدم که می خواهد به تراکتورسازی کمک کند. او خیلی شفاف با ما بازیکنان حرف زد و صحبت هایش واقعا به دلمان نشست. امیدوارم همه با هم کمک کنیم تا تراکتورسازی به جایگاه واقعی اش دست پیدا کند.
وی درباره ناراحتی هواداران خاطرنشان کرد: من گفتم که هواداران حق دارند ناراحت باشند؛ ما نتایج خوبی را برای آنها رقم نزدیم و همه اعضای تیم در این ناکامی ها مقصر هستند. الان اما زمان کمک و حمایت است. همه باید دست به دست یکدیگر دهیم و هرکسی که عاشق تراکتورسازی است باید هر کاری از دستش برمی آید انجام دهد تا به هدفمان برسیم و بار دیگر شادی را به هواداران هدیه کنیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/AkMSU5

آخرین اخبار

سرخ‌پوشان دقایقی پیش برای برگزاری اردویی به مدت ۱۰ روز راهی شهر کیش شدند.

تمرین امروز تراکتورسازی در سالن سرپوشیده برگزار شد .

تمرین امروز در حالی برگزار شد که مربیان خارجی تیم تمرکز خاصی روی عملکرد بازیکنان جوان داشتند.

LiveZilla Live Chat Software