ساغلام: داور به وقت‌کشی حریف کمک کرد

سه شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
ساعت: ۲۰:۱۹
تعداد بازدید : 664
هنوز شانس صعود به دور بعدی داریم

 ارطغرول ساغلام پس از تساوی مقابل الجزیره در نشست خبری اظهار داشت: امروز هدف ما پیروزی در این دیدار بود. ما ۱۰۰ دقیقه بازی انجام دادیم و موقعیتی که ما داشتیم ۶۵ درصد مالکیت توپ دست ما بود و ۱۷ شوت به دروازه که ۹ شوت در چارچوب بود ولی فقط یک گل به ثمر رساندیم. ۱۳ کرنر داشتیم و همه دیدید که موقعیت های زیادی کسب کردیم ولی توانستیم به یک گل برسیم. 

 
به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: حریف ما در طول ۱۰۰ دقیقه فقط یک بار وارد محوطه جریمه ما شد و به یک گل رسید که این اتفاق تلخی در فوتبال است. 
 
سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: مثل بازی های قبلی که برد حق ما بود امروز هم باید به پیروزی می‌رسیدیم. حرفی با داور مسابقه دارم. حریف برای فوتبال بازی نکردن آمده بود و داور هم به نتیجه‌گیری آنها کمک کرد. وظیفه داور بازی دادن فوتبال است تا توپ بیشتر در جریان باشد ولی داور این کار را نکرد و در نیمه دوم باید به جای ۶ دقیقه ۱۲ دقیقه وقت اضافه اعلام می‌شد و در نهایت یک امتیاز برای ما راضی کننده نبود و شانس ما را برای صعود کم کرد. 
 
ساغلام تصریح کرد: تیم ما نشان داده که می‌توانیم دو بازی بعدی را با پیروزی پشت سر بگذاریم ولی کار از دست ما خارج شده و باید منتظر نتایج رقبا باشیم. ما وقت اضافی و ۱۶ دقیقه پایانی را ۱۰ نفره بازی کنیم. مسلمی‌پور با مصدومیت بازی کرد و پهلوان هم مشکل داشت چون ما بازی های فشرده‌ای داشتیم ولی با این وجود از بازیکنانم به خاطر بازی زیبایی که انجام دادند ممنونم. 
 
ساغلام گفت: فقط تنها کاری که نتوانستیم بکنیم این است که از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و تنها توپی که به سمت دروازه ما آمد تبدیل به گل شد. به پیروزی نرسیدیم ولی بازی زیبایی انجام دادیم و مالکیت توپ را در دست داشتیم ولی به نظرم با این نفرات بیش از این نمی‌توانستیم کاری بکنیم. 
 
سرمربی ترکیه‌ای تراکتورسازی درباره اظهارات سرمربی الجزیره  تأکید کرد: از مربی حریف تشکر می‌کنم‌که بعضی از آمار را دیده است. با این آمار نباید بازی امروز یک بر یک می‌شد و با این شرایط هر تیمی از گروه می‌تواند به مرحله بعدی صعود کند. 
 
وی با انتقاد از عملکرد داوری ادامه داد: من واقعاً فکر می‌کنم در صحنه ای باید داور برای ما پنالتی اعلام می‌کرد وای باید باز هم صحنه را ببینیم. اگر آن پنالتی را داور می‌گرفت بازی برمی‌گشت و به پیروزی می‌رسیدیم. در هر ۴ مسابقه شاهد اشتباهات داوری علیه تیم ما بودیم. 
 
ساغلام اظهار داشت: حق با شماست ما موقعیت های زیادی داریم ولی در گلزنی ناموفق هستیم. زمان کمی برای جمع کردن تیم داشتیم و زمان زیادی برای نقل‌و‌انتقالات نبود.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/TXMCbS

آخرین اخبار

نیم فصل دوم برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

LiveZilla Live Chat Software