ساغلام: حرف هایمان را در زمین مسابقه می زنیم

يكشنبه - ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
ساعت: ۱۳:۴۴
تعداد بازدید : 660
شروع خوب در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا هدف اصلی تراکتورسازی

 به گزارش تراکتورکلاب ، ارطغرل ساغلام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما کاملا برای بازی فردا آماده هستیم و می‌خواهیم شروع خوبی در این مسابقات داشته باشیم.

 
وی تصریح کرد: انتظارات طرفدارانمان را می‌دانیم و با بازیکنان‌مان صجبت کردیم و این مسئله را به آن‌ها گوشزد نمودیم؛ آن‌ها هم می‌دانند که چه کاری باید انجام دهند.
 
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی بیان داشت: ان‌شاءالله فردا بازی زیبایی انجام دهیم تا در پایان نیز با یک نتیجه مناسب و با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم چون می‌خواهیم بازی‌های گروهی را به خوبی آغاز کنیم.
 
وی با اشاره به شناخت تیمش از حریف تصریح کرد: ما به خوبی می‌دانیم که فردا مقابل تیم قدرتمندی بازی داریم چراکه آنها از مربی و بازیکنان خوبی بهره‌مند هستند. به نظرم بازی زیبایی خواهد بود و من منتظر ارایه یک بازی تماشاگرپسند از تیمم هستم
 
ساغلام در واکنش به برگزاری این مسابقه در زمین بی طرف اعلام کرد: ورزش پیام آور صلح و دوستی است و باید این پیام را در بازی فردا نشان دهیم؛ لذا می‌خواهیم بازی جوانمردانه و زیبایی به نمایش بگذاریم.
 
وی در خاتمه در مورد غائبان تیمش نیز گفت: خوشبختانه بازیکن مصدوم نداریم و این برای ما شرایط خوبی است. صحبت دیگری نداریم و حرف‌های اصلی مان را فردا در زمین بازی خواهیم گفت.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/b6pcxQ

آخرین اخبار

 شرکت هواپیمایی آتا طی سال های اخیر، با نگاه ملی به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران وظیفه خود را ایفا کرده است. همان تیم ملی فوتبال ایران که طی چند دهه به دلیل نبود پروازهای چارتر و تعویض پروازها...

مدیران عامل تراکتورسازی و ذوب آهن تفاهم کردند

LiveZilla Live Chat Software