گل‌محمدی: تابع تصمیم باشگاه هستم

پنجشنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۶
ساعت: ۱۸:۰۴
تعداد بازدید : 841
فرصت‌هایمان را به راحتی از دست دادیم

 یحیی گل محمدی پس از دیدار مقابل نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شکست تلخی بود. در چنین بازی‌هایی‌ که حریف ۱۰ نفره دفاع می کند باید از موقعیت‌ها استفاده کنیم ولی ما فرصت‌هایمان را خیلی راحت از دست دادیم و روی‌یک‌ غافل گیری‌گل‌خوردیم. 

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: ما امروز استرس برد داشتیم‌ و برای ۳ امتیاز به زمین آمدیم. فشار زیادی در شروع نیمه دوم روی دروازه حریف آوردیم ولی توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. 
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: درباره این بازی نمی‌توانم صحبت کنم. شکست تلخی بود و از هواداران عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم تراکتورسازی در ادامه امتیازات از دست رفته را جبران کند.
گل‌محمدی درباره مطرح شدن گزینه‌هایی برای جایگزینی وی و فشار ایجاد شده روی تیم بابت این موضوع تصریح کرد: در یکی‌دو‌هفته اخیر گزینه‌های خیلی زیادی مطرح شد که این موضوع روی تیم تاثیر منفی گذشت که کار را برای ما سخت کرده بود. ما تحت فشار بودیم و این فشار به بازیکنان هم منتقل می‌شد. 
وی‌ادامه داد: نباید از شکستی که خوردیم زیاد صحبت کنیم. چیزی که مشخص است، این است که که ما خوب نتیجه نگرفتیم، بازی را واگذار کردیم و بازی تلخی برای ما بود.
گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر ادامه حضورش در تراکتورسازی تاکید کرد: من یک مربی حرفه‌ای هستم و با باشگاه تراکتورسازی قرارداد دارم. نظر باشگاه در این مورد خیلی مهم است و من تابع تصمیم باشگاه هستم و مجبورم از تصمیم باشگاه اطاعت کنم.
وی در پایان گفت: فوتبال همین است. مربی یک روز خوب و یک روز بد دارد. شما در عالم مربیگری یک روز شعار علیه خودتان می‌شنوید و یک روز هم تشویق می‌شوید. من حرفه‌ای هستم و این هم در عالم مربیگری حرفه‌ای عادی است.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/SvmzZb

آخرین اخبار

مهاجمان خارجی از پس فردا در تمرین

نوجوانان،‌ جوانان و امید در یک‌قدمی صدر جدول

LiveZilla Live Chat Software