گل محمدی: مقابل پارس جنوبی بر جوان ها تکیه می کنیم

پنجشنبه - ۲۰ مهر ۱۳۹۶
ساعت: ۱۵:۲۸
تعداد بازدید : 179
هواداران با حضورشان به ما روحیه بدهند

 یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی فردا برای هر 2 تیم سخت است و آن ها دوست دارند صدر جدول را حفظ کنند و خودشان را به عنوان یک تیم مدعی معرفی کردند.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: می دانیم که کار راحتی نداریم و باید با تمام توان و تمرکز مقابل این تیم بازی کنیم و اشتباه تاثیرگذار نداشته باشیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: مصدومان ما به این بازی نرسیدند و 5،6 بازیکن خوبمان را در این دیدار نداریم و با تکیه بر جوان ها امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.
گل محمدی تصریح کرد: همه چیز به تمرکز ما بر می گردد که بتوانیم چند امتیاز کسب کنیم.
وی گفت: پارس جنوبی در خط حمله تیم خطرناکی است و بازیکنان فرصت طلبی دارد و نباید مقابل این تیم اشتباه کنیم و به خوبی باید خط حمله این تیم را مهار کنیم. خودمان هم باید عملکرد خوبی داشته باشیم و به حریف فرصت ندهیم تا از اشتباهات ما استفاده کند.  
سرمربی تیم تراکتورسازی تاکید کرد: ما هر روز تمرینات گلزنی را انجام می دهیم و گلزنی در شرایط بازی به بازیکن بر می گردد و بچه ها تلاش می کنند و در تمرینات هم خیلی خوب ظاهر می شوند. تعداد گل های ما نسبتا خوب بوده و می تواند بهتر هم بشود. 
گل محمدی اظهار داشت: ما یک بازی تدارکاتی در تعطیلات داشتیم. هر تعطیلی هم یک فرصت و هم یک تهدید محسوب می شود و به این که چگونه از تعطیلات بهره ببریم مربوط می شود. این تعطیلات باعث نشد مصدومان ما برسند و شرایط سختی داریم.
وی خاطرنشان کرد: هواداران تراکتور نیازی به فراخوان ندارند و شرایط را به خوبی می دانند که چه شرایطی داریم. امیدوارم فردا دست ما را بگیرند و با تشویق و حمایت خوبشان به ما روحیه بدهند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/z4aJYW

LiveZilla Live Chat Software