گل محمدی: سیاه جامگان در خارج از خانه خطرناک تر است

پنجشنبه - ۲۳ شهريور ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۱۸
تعداد بازدید : 462
هواداران اصلی ترین دلیل نتایج هفته های اخیر هستند

 

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با سیاه‌جامگان مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در کنفرانس‌های قبل بازی نمی‌توان بحث فنی زیادی کرد و آنچه مشخص است اهمیت این دیدار برای ماست. مقابل تیم خوبی بازی داریم که در خارج از خانه خطرناک است و در ضد حملات خیلی خوب عمل می‌کند و تمرکز خوبی در بحث دفاعی دارد.


وی افزود: تمرینات خوبی داشتیم و امیدوارم با حمایت هواداران که فردا مطمئن هستیم حضور پرشور و پررنگی خواهند داشت، ضریب پیروزی ما بالاتر برود و با پر شدن ورزشگاه هواداران به ما دل گرمی خواهند داد.
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: سالگرد درگذشت امیرعلی هوادار عاشق تراکتور است. افتخار اینکه او را از نزدیک ببینم نداشتم ولی دیروز با خانواده‌اش صحبت می‌کردیم و می‌دانم که یکی از هواداران پرشور تراکتور است و امیدوارم فردا با پیروزی بتوانیم دل خانواده امیرعلی را شاد کنیم.
گل محمدی درباره اینکه آیا فردا تیمش تهاجمی بازی می‌کند یا یک بازی منطقی خواهد کرد، گفت: در فوتبال یا توپ دست شماست یا حریف. باید زمانی که توپ داریم به حفظ توپ بپردازیم و زمانی که حریف صاحب توپ است خوب دفاع کنیم و مقابل هر تیمی باید این اصول را رعایت کرد. باید به خوبی از دروازه دفاع کنیم و از فرصت‌ها استفاده کنیم.


وی تأکید کرد: مجتبی حسینی و من 7،8 سال است که کنار هم کار می‌کنیم و زوج خوبی تشکیل دادیم. او مربی‌ای است که برای تمرینات وقت می‌گذارد و در طراحی تمرینات کمک زیادی به من می‌کند که جا دارد از او تشکر کنم.
سرمربی تیم تراکتورسازی درباره مصدومیت عشوری تصریح کرد: سینا با پزشک تیم تمرین می‌کند و عمل کردن یا نکردن آن زیاد مهم نیست و مهم این است که تلاش می‌کند تا خودش رو به شرایط ایده آل برساند.
گل محمدی ادامه داد: مصدوم زیاد داریم ولی اسامی آن‌ها را نمی‌توانم بگویم. بحث مصدومیت‌ها ما را اذیت می‌کند و هر بازی چندین بازیکن را نمی‌توانیم استفاده کنیم.
وی گفت: فرزین گروسیان در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی داشته و مقابل پدیده یک موقعیت خوب را از حریف گرفت. اعتمادی که به او کردیم مؤثر بود و او تمرکز خوبی دارد. هفته‌های اول بی‌تجربگی و بازی نکردن در لیگ در سال‌های قبل برایش مشکل‌ساز شده بود ولی روزبه‌روز بهتر می‌شود و جا دارد که بیشتر تمرین کند و به شرایط بهتری برسد.


گل محمدی خاطرنشان کرد: دوست ندارم درباره اینکه 4 بازی در تبریز داریم صحبت کنم و بازی به بازی جلو می‌رویم و در شرایطی نیستیم که احساس خوشحالی کنیم که 4 بازی در تبریز داریم. هنوز تیم‌های زیادی بالای سر ما هستند و باید به این فکر کنیم که به رده‌های بالای جدول صعود کنیم.
سرمربی سرخ پوشان تأکید کرد: هواداران در هفته‌های نخست ما را شرمنده کردند و نتایج هفته‌های اخیر با دلگرمی آن‌ها کسب شد و اصلی‌ترین دلیل موفقیت ما در 3 هفته اخیر آن‌ها بودند و چشم‌به‌راه حضورشان در بازی فردا هستیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/owq8pD

آخرین اخبار

پیگیری تمرینات در ۲ نوبت

محاسبه تست چربی در نخستین روز حضور در سالن

LiveZilla Live Chat Software