گل محمدی: سیاه جامگان در خارج از خانه خطرناک تر است

پنجشنبه - ۲۳ شهريور ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۱۸
تعداد بازدید : 401
هواداران اصلی ترین دلیل نتایج هفته های اخیر هستند

 

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با سیاه‌جامگان مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در کنفرانس‌های قبل بازی نمی‌توان بحث فنی زیادی کرد و آنچه مشخص است اهمیت این دیدار برای ماست. مقابل تیم خوبی بازی داریم که در خارج از خانه خطرناک است و در ضد حملات خیلی خوب عمل می‌کند و تمرکز خوبی در بحث دفاعی دارد.


وی افزود: تمرینات خوبی داشتیم و امیدوارم با حمایت هواداران که فردا مطمئن هستیم حضور پرشور و پررنگی خواهند داشت، ضریب پیروزی ما بالاتر برود و با پر شدن ورزشگاه هواداران به ما دل گرمی خواهند داد.
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: سالگرد درگذشت امیرعلی هوادار عاشق تراکتور است. افتخار اینکه او را از نزدیک ببینم نداشتم ولی دیروز با خانواده‌اش صحبت می‌کردیم و می‌دانم که یکی از هواداران پرشور تراکتور است و امیدوارم فردا با پیروزی بتوانیم دل خانواده امیرعلی را شاد کنیم.
گل محمدی درباره اینکه آیا فردا تیمش تهاجمی بازی می‌کند یا یک بازی منطقی خواهد کرد، گفت: در فوتبال یا توپ دست شماست یا حریف. باید زمانی که توپ داریم به حفظ توپ بپردازیم و زمانی که حریف صاحب توپ است خوب دفاع کنیم و مقابل هر تیمی باید این اصول را رعایت کرد. باید به خوبی از دروازه دفاع کنیم و از فرصت‌ها استفاده کنیم.


وی تأکید کرد: مجتبی حسینی و من 7،8 سال است که کنار هم کار می‌کنیم و زوج خوبی تشکیل دادیم. او مربی‌ای است که برای تمرینات وقت می‌گذارد و در طراحی تمرینات کمک زیادی به من می‌کند که جا دارد از او تشکر کنم.
سرمربی تیم تراکتورسازی درباره مصدومیت عشوری تصریح کرد: سینا با پزشک تیم تمرین می‌کند و عمل کردن یا نکردن آن زیاد مهم نیست و مهم این است که تلاش می‌کند تا خودش رو به شرایط ایده آل برساند.
گل محمدی ادامه داد: مصدوم زیاد داریم ولی اسامی آن‌ها را نمی‌توانم بگویم. بحث مصدومیت‌ها ما را اذیت می‌کند و هر بازی چندین بازیکن را نمی‌توانیم استفاده کنیم.
وی گفت: فرزین گروسیان در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی داشته و مقابل پدیده یک موقعیت خوب را از حریف گرفت. اعتمادی که به او کردیم مؤثر بود و او تمرکز خوبی دارد. هفته‌های اول بی‌تجربگی و بازی نکردن در لیگ در سال‌های قبل برایش مشکل‌ساز شده بود ولی روزبه‌روز بهتر می‌شود و جا دارد که بیشتر تمرین کند و به شرایط بهتری برسد.


گل محمدی خاطرنشان کرد: دوست ندارم درباره اینکه 4 بازی در تبریز داریم صحبت کنم و بازی به بازی جلو می‌رویم و در شرایطی نیستیم که احساس خوشحالی کنیم که 4 بازی در تبریز داریم. هنوز تیم‌های زیادی بالای سر ما هستند و باید به این فکر کنیم که به رده‌های بالای جدول صعود کنیم.
سرمربی سرخ پوشان تأکید کرد: هواداران در هفته‌های نخست ما را شرمنده کردند و نتایج هفته‌های اخیر با دلگرمی آن‌ها کسب شد و اصلی‌ترین دلیل موفقیت ما در 3 هفته اخیر آن‌ها بودند و چشم‌به‌راه حضورشان در بازی فردا هستیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/owq8pD

آخرین اخبار

استارت برای دیدار پارس جنوبی

هيچ تيم ايرانى در آسيا چنين فوتبالى بازى نمى كند

اگر پنالتى گل مى شد روند بازى تغيير مى كرد

LiveZilla Live Chat Software