گل محمدی: بازیکنانم بااراده وارد زمین شدند و از جان مایه گذاشتند

پنجشنبه - ۱۶ شهريور ۱۳۹۶
ساعت: ۲۱:۱۴
تعداد بازدید : 1090
ایمان داشتیم که پیروز می شویم

 به گزارش تراکتورکلاب، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی شیرین و ارزشمند شاگردانش مقابل پدیده در مشهد، اظهار داشت: هر دو تیم بازی سختی داشتند. حیف که دو تیم در این مرحله به هم خوردند. پدیده واقعاً تیم شایسته‌ای است، ما هم تیم شایسته‌ای هستیم. در هر صوت باید یک تیم حذف می‌شد. هر دو تیم هم شایسته بودند، اما به ناچار مقابل یکدیگر قرار گرفتند. به هر حال باید یک تیم حذف می‌شد. ما بازی را خوب شروع کردیم و خوب هم حریف را کنترل کردیم.

وی افزود: بچه‌های ما شروع خوبی داشتند و بازی را خوب کنترل کردند. اجازه ندادیم بازی تیم حریف نیز شکل بگیرد. می‌دانستیم پدیده بازیکنانی دارد که از فضا و زمان به خوبی استفاده می‌کنند، اما ما این فضا و زمان را از آنها گرفتیم. در نیمه نخست موقعیت‌هایی داشتیم و می‌توانستیم از ضدحملات و توپ‌گیری‌هایمان استفاده کنیم. در کل بچه‌های من در هر دو نیمه هم خوب کار کردند.
سرمربی تراکتورسازی به ستایش عملکرد بازیکنانش پرداخت و خاطرنشان کرد: چیزی که قابل گفتن و ستایش است، این است که بازیکنان تراکتورسازی با اراده وارد زمین شدند و با اراده خوب و میل به پیروزی که داشتند، توانستند از این مرحله عبور کنند. بازیکنان ما امروز از جان‌شان مایه گذاشتند، آن هم در این شرایط. واقعاً شرایط سختی بود.
گل‌محمدی ادامه داد: یک تشکر هم باید از هواداران تراکتورسازی داشته باشم. فکر می‌کنم مشهد دورترین شهری که می‌توانستیم در آن بازی کنیم. از همه هواداران‌مان ممنونم و خوشحالم که توانستیم به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم.
وی در مورد صحنه اخراجش از کنار زمین نیز گفت: نمی‌دانم چرا آن‌طور شد. من در همین لیگ خودمان بارها دیدم که بدتر از این هم اعتراض می‌کنند، اما داوران آنها را اخراج نمی‌کنند. ما یک اعتراضی کردیم که فکر می‌کنم به حق هم بود. یکی دو بار بازیکن حریف باید کارت می‌گرفتند، اما داور به‌راحتی از کنار آن گذشت. فکر می‌کنم حاج‌ملک در اخراح من خیلی سخت‌گیرانه تصمیم گرفت. اصلاً بعید می‌دانم که آن اعتراض اخراج داشته باشد.
«بازیکنان من با ذهینت برد به میدان‌ آمده بودند»، سرمربی سرخ پوشان فوتبال آذربایجان با بیان این جمله، یادآور شد: بازیکنان ما امروز با قلب‌شان بازی کردند. ما ایمان و باور داشتیم که می‌توانیم پدیده را ببریم. آنها تسلیت نشدند و حتی می‌توانستند گل سوم را هم بزنند. از همه آنها تشکر می‌کنم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/eg9ozt

آخرین اخبار

استارت برای دیدار پارس جنوبی

هيچ تيم ايرانى در آسيا چنين فوتبالى بازى نمى كند

اگر پنالتى گل مى شد روند بازى تغيير مى كرد

LiveZilla Live Chat Software