مهدی زاده: روند رو به رشد تراکتور باید حفظ شود

چهارشنبه - ۰۸ شهريور ۱۳۹۶
ساعت: ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : 992
وضعیت روحی خوبی داریم

 محمدرضا مهدی زاده در گفت‌وگو با تراکتورکلاب، درباره وضعیت فعلی تیم اظهار داشت: خوشبختانه در 2 هفته اخیر تیم نتیجه خوبی کسب کرده است. نه‌تنها من بلکه همه بچه‌های تیم وضعیت خوبی داریم و با این 2 برد از روحیه خوبی برخورداریم.

وی افزود: شرایط خوبی داریم و تلاش می‌کنیم این روند رو به رشد را در ادامه مسابقات هم حفظ کنیم و به جایگاهی درخور تیم تراکتورسازی برسیم.
بازیکن تیم تراکتورسازی درباره نتایج تیم در هفته‌های نخست خاطرنشان کرد: ما در هفته‌های اول بدشانسی آوردیم که توپ‌هایمان تبدیل به گل نمی‌شد و فشار زیادی روی تیم ما وجود داشت که در حال حاضر خدا را شکر تیم به شرایط خوبی رسیده است.
مهدی زاده تصریح کرد: ما 2 بازی سخت را با پیروزی پشت سر گذاشتیم که در این دیدارها و دیدارهای هفته‌های نخست مستحق پیروزی بودیم. تلاش می‌کنیم این شرایط را ادامه دهیم تا در بازی‌های بعدی موفق باشیم.
«حمایت هواداران تراکتورسازی باعث حفظ روحیه تیم در روزهای نخست لیگ برتر شد»، مهدی زاده بابیان این جمله گفت: هواداران در روزهای سخت پشت ما بودند و هیچ‌وقت ما را تنها نگذاشتند. پس از باخت به استقلال 30 دقیقه تیم ما را تشویق کردند و ما خوشحالیم که بهترین هواداران فوتبال را داریم.
بازیکن تیم تراکتورسازی با اشاره به 3 دیدار پیاپی با مشهدی‌ها تأکید کرد: بازی جام حذفی با پدیده در مشهد بازی سختی است و پس‌ازآن باید با سیاه‌جامگان در تبریز بازی کنیم که دیدار با تیم‌های مشهدی سخت و دشوار هستند که ما 3 بازی با این تیم‌ها پیش روی داریم.
مهدی زاده گفت: ما 2 بازی در خانه داریم که می‌خواهیم در این بازی‌ها به پیروزی برسیم تا جایگاه بهتری در لیگ برتر کسب کنیم و در جام حذفی هم امسال می‌خواهیم یکی از مدعیان قهرمانی باشیم که باید پدیده را از پیش روی برداریم.
این بازیکن که سال قبل در تیم تراکتورسازی تبدیل به یک چهره شد، در پاسخ به اینکه آیا فکر می‌کردی این‌قدر زود به یکی از بازیکنان تأثیرگذار تیم تبدیل شوی، گفت: سال قبل من در چند پست به میدان رفتم و با اعتمادی که در این تیم به من شد توانستم در ترکیب تیم جایی داشته باشم.
وی ادامه داد: امسال هم با توجه به شرایطی که پیش آمد من نفر اول خط دفاعی شدم که این موضوع وظیفه من را سنگین‌تر می‌کند ولی با کمک بچه‌ها توانستیم تا امروز عملکرد خوبی داشته باشیم و پس‌ازاین هم تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان دهیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/Z9JVPT

آخرین اخبار

محاسبه تست چربی در نخستین روز حضور در سالن

سرمربی جدید سوم تیرماه در تبریز

LiveZilla Live Chat Software