حضور آجورلو در رختكن سرخپوشان:

شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۱۴:۴۳
تعداد بازدید : 1515
بايد پاسخ محبت اين هوادار را بدهيم

 مديرعامل تراكتورسازي پس از شکست مقابل استقلال در جمع سرخ پوشان حاضر شد و برای دقایقی با آن ها به گفت و گو پرداخت.

به گزارش تراکتورکلاب، مدیرعامل باشگاه خطاب به اعضاي تيم گفت:امروز در زمین تلاش زیادی کردید و از كار شما راضی هستیم، اما این تلاش باید همراه با نتیجه باشد تا بتوانیم به خواسته هایمان برسیم.اگر فرصت هاي ما در اين ٣ بازي گل شده بود بهترين نتايج را به هواداران هديه مي داديم.
آجورلو فرزين گروسيان را در آغوش گرفت و گفت:فرزين با همه وجود تلاشش را مي كند اما اتفاقات فوتبال بعضي وقت ها شكل ديگري رقم مي خورد.ما يك تيم كامل هستيم و بايد از هم حمايت كنيم. با همدلي و اتحاد شما مي توانيم بهترين نتايج را كسب كنيم.
وی افزود:ما کادر فنی خوبی داریم که برای شما زحمت می کشد و شما هم بدانید که باید جواب لطف و محبت این هواداران را با پیروزی هایمان بدهیم. شرمنده این هواداران پرشور هستیم که حتی پس از بازی هم تیمشان را تشویق می کنند. پاسخ این هوادار را باید با نتایج خوبمان بدهیم . از شما مي خواهم كه از اين بازي به بعد با تمام وجود براي پيروزي بجنگيد و اين آخرین باخت ما باشد.
آجورلو تصریح کرد:از بازی بعدی باید پیروزی هایمان شروع شود و روند رو به رشدی را طی کنیم. از فردا، این شكست را فراموش کنید و به خاطر هواداران و نام بزرگ تراكتور همراه با بازي خوب نتيجه مطلوب كسب كنيد.
 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/3EnJWm

آخرین اخبار

دومین تساوی اردوی ترکیه اینبار مقابل تیم قدرتمند سیواس

برای دیدار دوستانه مقابل سیواس ترکیه

آخرین حریف تدارکاتی تراکتورسازان مشخص شد

LiveZilla Live Chat Software