گل محمدی: حق نداریم از آینده ناامید شویم

جمعه - ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۲۲:۵۹
تعداد بازدید : 544
هواداران با حمایت هایشان ما را شرمنده کردند

 یحیی گل محمدی پس از دیدار مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما بازی را خوب شروع کردیم و در 5 دقیقه اول باید 2 گل می‌زدیم و موقعیت‌های خوبی کسب کردیم.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: دقایقی از بازی را به حریف دادیم که در همان دقایق گل خوردیم و بعد آن بازی متعادل شد. در نیمه درم تیم برتر میدان بودیم و بازی در دست ما بود ولی در ضربات نهایی دقت خوبی نداشتیم. ما بازی را بردیم ولی نتیجه را واگذار کردیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: باید از هواداران تشکر کنیم که در این شرایط از ما حمایت کرده و بعد بازی تیمشان را تشویق کردند و ما شرمنده هواداران شدیم. صفر امتیاز از 3 بازی برای ما عادلانه نیست و ما مستحق باخت در این دیدارها نبودیم.
گل محمدی تصریح کرد: چیزی که برای ما اهمیت دارد امید به آینده است و باید بیشتر و سخت‌تر تلاش کنیم تا بازی‌های بهتری ارائه کنیم و بازی‌ها را با امتیاز تمام کنیم. بازی امروز سخت بود ولی بچه‌ها با داشته‌هایمان خوب بازی کردند.
وی گفت: فرزین گروسیان نخستین سالی است که در لیگ برتر بازی می‌کند و تمرینات خوبی پشت سر می‌گذارد ولی او بس تجربه است و باید تجربه کسب کند. ما به او اعتماد داریم و نفر اول دروازه‌بانان ماست. تیم ما شرایط خاصی دارد و باید به جوان‌ها فرصت دهیم و فرزین هم روندش بهتر می‌شود. امروز به‌جز یک شوت استقلال موقعیت خاصی نداشت و اگر در آن توپ هم جایگیری درستی داشت می‌توانست توپ را مهار کرد. 
سرمربی تیم تراکتورسازی تأکید کرد: بازیکنان ما هر هفته تمرینات خاصی برای ضربه به چارچوب و گلزنی دارند ولی توپ‌های ما در شرایط بازی تبدیل به گل نمی‌شود که این به دلیل استرسی است که بچه‌های ما دارند.
گل محمدی ادامه داد: ما شرمنده هواداران هستیم ولی کسانی باید واقعاً شرمنده باشند که تیم را به این روز انداختند و با بی‌توجهی به قراردادها باعث شدند تیم از 2 پنجره محروم شود. بازیکنانی که قراردادشان یک‌طرفه فسخ شد و از باشگاه شکایت کردند در زمان آجورلو نبودند و زمان دیگری بودند. باید به خدا توکل کنیم و باهمت بچه‌ها سعی کنیم نتایج خوبی کسب کنیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/skSwXz

LiveZilla Live Chat Software