تکسیرا : برای پیروزی به اهواز آمده ایم

چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۵
ساعت: ۱۵:۲۴
تعداد بازدید : 914
چهار بازیکن را بدلیل مصدومیت در اختیار نداریم


به گزارش تراکتورکلاب ، خوزه میگوئل تکسیرا که به جای امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان حاضر شده بود، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در دیدار فردا قسمت دوم بازی‌های لیگ را شروع می‌کنیم و سعی‌مان این است تا آغاز بهتری نسبت به نیم فصل اول داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ما فصل گذشته در بازی با استقلال خوزستان مساوی کردیم و در این فصل می‌خواهیم با قدرت بیشتری برابر این تیم قرار بگیریم و به همین خاطر هدف ما از حضور در اهواز کسب پیروزی است.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به شناختش از نحوه بازی تیم حریف افزود: ما می‌دانیم که چند بازیکن استقلال خوزستان تغییر پیدا کرده است اما مدل بازی‌ آنها تغییری نکرده و تقریباً به همان شکل قبلی است.

تکسیرا در خاتمه عنوان کرد: استقلال خوزستان تیمی دارد که بازی کردن مقابل آن سخت است؛ این تیم در نیم فصل اول هم مشکلات زیادی برای ما بوجود آورد ولی با همه این تفاسیر ما خودمان را برای برد آماده کرده‌ایم.
تکسیرا در خصوص محرومین و مصدومین بازی فردا گفت : ما محرومی برای بازی فردا نداریم ولی با چهار مصدوم به مصاف تیم استقلال اهواز می رویم . سعید آقایی ، لوسیانو ادینهو ، شهرام گودرزی و علیرضا رمضانی مصدومین ما هستند که در بازی فردا حضور ندارند .

گفتنی است امیر قلعه‌نویی به دلیل جابجایی زمین تمرین تراکتورسازان و تاخیر در شروع و همچنین حضور بلافاصله در شلمچه  نتوانست در نشست خبری قبل از بازی شرکت کند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/XvZFFA

LiveZilla Live Chat Software