ثبت نام اینترنتی کارت هواداری
 

بلیط فروشی دیدار تراکتورسازی و لخویای قطر

بنابه اعلام کمیته بلیط فروشی باشگاه تراکتورسازی تبریز فروش بلیط های دیدار تراکتورسازی و لخویای قطرکه روز سه شنبه دوم اردیبهشت ماه از ساعت 20:00 در استادیوم یادگار امام(ره) برگزار می شود از ساعت17:00 همان روز در گیشه های فروش بلیط استادیوم شروع خواهد شد . ضمنا دارندگان کارت هواداری که بلیط های خود را به صورت اینترنتی رزرو کرده اند می توانند در روز بازی با مراجعه به باجه شماره یک روبروی امانت داری در استادیوم یادگار امام بلیط های کاغذی خود را برای ورود به استادیوم دریافت نمایند .


تاریخ خبر : 1393/01/30
 

گزارش تصویری متفاوت از دیدار تراکتورسازی و الاتحاد عربستان

گزارش تصویری متفاوت از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و الاتحاد عربستان در گالری تصاویر قرار گرفت .برای مشاهده تصاویر کلیک نمایید .
تاریخ خبر : 1393/01/30
 

درج عکس در گالری تصاویر

گزارش تصویری متفاوت از حواشی قبل از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و الاتحاد عربستان در گالری تصاویر قرار گرفت .


برای مشاهده تصاویر کلیک نمایید .
تاریخ خبر : 1393/01/30
 

دکتر منادی از کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی بازدید کرد

دکتر منادی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی با حضور در کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی صحبت‌هایی با مدیر کانون هواداران برای رفع مشکلات هواداران داشت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، دکتر منادی نماینده مردم تبریز، آذرشهر اسکو در مجلس شورای اسلامی عصر پنجشنبه در کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی حضور یافت.
بقیه متن و تصاویر در ادامه
تاریخ خبر : 1393/01/30
 

باخت تراکتور و حذف از آسیا

تيم فوتبال تراکتورسازي در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الاتحاد عربستان شکست خورد. در این دیدار که از هفته پنجم ليگ قهرمانان آسيا و از گروه سوم برگزار شد، در ديداري حساس تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در عربستان ميهمان الاتحاد عربستان بود.
(بقیه در ادامه مطلب)

تاریخ خبر : 1393/01/27
 

انصاری فرد و لک به اردوی تراکتورسازان اضافه شدند .

کریم انصاری فرد و حامد لک دو ملی پوش تیم تراکتورسازی تبریز که در اردوی تیم ملی حضور داشتند بعد از توافقات انجام شده بامداد امروز وارد شهر جده شدند ، این دو بازیکن بعد از ورود به هتل محل اقامت تیم به استراحت پرداختند تا برای بازی امروز مشکلی نداشته باشند. تراکتورسازان عصر امروز ساعت 17:15 به وقت محلی هتل ماریوت شهر جده را به مقصد استادیوم سلطان عبدالعزیز مکه ترک می کند . تراکتورسازان ساعت 16:30 آخرین جلسه فنی خود را قبل از رویارویی با تیم الاتحاد عربستان در این هتل برگزار خواهد نمود .
تاریخ خبر : 1393/01/26
 

دومین گزارش تصویری از تمرین تراکتورسازان در جده

دومین گزارش تصویری تمرین تراکتورسازان در شهر جده بر روی سایت رسمی قرار گرفت برای مشاهده تصاویر به ادامه مطلب مراجعه نمایید
تاریخ خبر : 1393/01/26
 

تمرین تراکتورسازان در جده برگزار شد . + تصاویر

تیم تراکتورسازی تبریز از ساعت 19:30 به وقت محلی جده در استادیوم اختصاصی الاتحاد عربستان در این شهر آخرین جلسه تمرینی خود را قبل از رویارویی با این تیم برگزار کرد ، تراکتورسازان آخرین برنامه های تمرینی خود را زیر نظر سرمربی تیم و دستیارانش برگزار کردند ، این تمرین با حضور رسانه های عربستانی برگزار شد و آنها پس از اعلام شدن بسته بودن تمرین محل تمرین تیم را ترک کردند . دو بازیکن ملی پوش تراکتورسازی نیز از تهران به سمت دوبی حرکت کردند و طبق برنامه ساعت 3:20 وارد شهر جده می شوند .


تصاویر در ادامه مطلب
تاریخ خبر : 1393/01/26
 

آخرین تمرین قبل از رویارویی با الاتحاد عربستان

تیم تراکتورسازی تبریز که در هتل ماریوت شهر جده اردوی پیش از بازی خود مقابل الاتحاد را برگزار کرده است امروز آخرین تمرین خود را قبل از رویارویی با این تیم برگزار می کند ، قرار بود عصر امروز تراکتورسازان در زمین اصلی بازی تمرین خود را برگزار نمایند ولی با توجه به فاصله زیاد شهر جده با استادیوم محل برگزاری بازی در شهر مکه و برای جلوگیری از خستگی بازیکنان مسئولین تیم تصمیم گرفتند آخرین تمرین خود را در شهر جده برگزار کنند این تمرین ساعت 19:45  به وقت محلی در شهر جده برگزار می گردد .
تاریخ خبر : 1393/01/25
 

خبر خوش برای هواداران/ انصاری فرد و لک به اردوی تیم در جده اضافه می شوند .

طبق آخرین پیگیری های مسئولین تیم از شهر جده ملی پوشان تراکتورسازی که برای حضور در اردوی تیم ملی در تهران به سر می بردند با پرواز ساعت 10:40 تهران دبی راهی دبی شوند و از آنجا عازم شهر جده گردند ، مسئولین تیم که اقدامات خود را برای حضور این بازیکنان در این بازی انجام داده بودند بالاخره دقایقی پیش جواب نهایی را از فدراسیون دریافت کردند که این بازیکنان را در این بازی در اختیار داشته باشند ، بلافاصله پس از اخذ مجوز از فدراسیون بلیط آنها تهیه شد تا هرچه سریعتر به اردوی تیم در شهر جده اضافه شوند . این بازیکنان با نظر سرمربی تیم می توانند در بازی فردا برای تراکتورسازان بازی کنند .
تاریخ خبر : 1393/01/25
 

 
نظر سنجی پیدا نشدمشاهده آمار
 
 


 
*********************************


 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی تبریز میباشد.
Design & Powerd By: www.azarfakhim.com           Hosted by : www.programinghost.com